Olja på pannå, fjällandskap. Monogramsignerad. (37x60)
5 200 SEK | 2023-03-30 21:25 |
5 000 SEK | 2023-04-02 11:40 |
4 200 SEK | 2023-04-01 18:39 |
3 000 SEK | 2023-03-31 20:14 |
1 800 SEK | 2023-03-31 17:54 |
1 000 SEK | 2023-03-31 12:23 |
500 SEK | 2023-03-31 09:33 |
350 SEK | 2023-03-31 01:55 |
150 SEK | 2023-03-31 00:12 |
100 SEK | Startpris |