Rund sofabord med plade af finéret mahogni, stamme af forkromet stål med firepasfod af aluminium. Fremstillet hos Fritz Hansen med prægning herfra i stel under plade. H. 48, diam. 80 cm. Minimale brugsspor.
36125 | 1.200 DKK | 2023-04-19 19:26 |
21749 | 1.100 DKK | 2023-04-19 19:24 |
1.000 DKK | Start price |