En kopp med lagad hänkel och fotringsspricka, ett fat med nagg, bl.a. med krackelering, repor, fläckar, tillverkningsdefekter. (Kopparnas höjd 8, diameter 9,5)
16 000 SEK | 2023-06-04 11:55 |
15 500 SEK | 2023-06-04 11:33 |
14 500 SEK | 2023-06-04 11:47 |
5 600 SEK | 2023-06-02 13:16 |
650 SEK | 2023-06-02 09:04 |
550 SEK | 2023-06-02 08:17 |
100 SEK | 2023-06-01 22:08 |
100 SEK | Startpris |