131291. Dansk møbelproducent: Kommode med seks skuffer, teak

Teakfineret kommode med seks skuffer, runde ben.
H. 106 cm, B. 79 cm, D. 39 cm.

Nogen skrammer og brugsspor

Sale No 131291

Auction closed!
31 May 2023 19:39

Hammer price14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 800 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Estimate 800 DKK

Bidding

19107800 DKK2023-05-31 15:39
21749800 DKK2023-05-31 19:32
36411700 DKK2023-05-31 15:50
35147600 DKK2023-05-31 13:34
2866550 DKK2023-05-31 11:53
36373450 DKK2023-05-29 14:30
 400 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service