Inläggningar i sten, fanerat i jakaranda samt delvis bemålat trä. Barockstil, 1900-tal. Total höjd 139, bredd 83 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
22 000 SEK | 2023-06-13 18:10 |
20 000 SEK | 2023-06-13 18:12 |
11 000 SEK | 2023-06-13 17:58 |
5 500 SEK | 2023-06-11 07:22 |
5 000 SEK | 2023-06-09 16:07 |
3 000 SEK | 2023-06-06 12:03 |
2 600 SEK | 2023-06-01 15:07 |
1 900 SEK | 2023-05-30 20:58 |
400 SEK | Start price |