Jakaranda med cremefärgad skinnklädsel. Sverige, 1960-tal. Repor, märken, armstöd med mer framträdande slitage. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
8 000 SEK | 2023-06-13 18:11 |
7 500 SEK | 2023-06-13 18:10 |
6 500 SEK | 2023-06-13 11:37 |
3 800 SEK | 2023-06-13 12:06 |
2 600 SEK | 2023-06-13 08:52 |
2 000 SEK | 2023-06-13 08:12 |
1 000 SEK | 2023-06-13 01:09 |
700 SEK | 2023-06-08 10:52 |
600 SEK | 2023-06-07 22:42 |
400 SEK | 2023-06-05 15:34 |
400 SEK | Startpris |