L. 230 cm. Brugsspor samt hul i betræk ved ene forben.
Proveniens: Hotel d'Angleterre
26341 | 3.000 DKK | 2023-06-29 18:52 |
25655 | 3.000 DKK | 2023-06-29 18:52 |
HEIDI | 1.900 DKK | 2023-06-29 10:58 |
TOKERA | 1.600 DKK | 2023-06-29 18:40 |
1.200 DKK | Start price |