Kommode af finéret og massiv teak, front med seks skuffer. H. 116, B. 90, D. 45 cm. En nøgle medfølger. Mindre brugsspor.
19107 | 2.400 DKK | 2023-06-28 17:14 |
34021 | 2.200 DKK | 2023-06-28 16:42 |
2.000 DKK | Start price |