Otte Montana moduler af hvid- og grålakeret mdf med skuffer, udtræksbakker, låger og rum. Syv moduler H. 35-70, B. 70, D. 3o cm. samt et trekantet modul H. 70, B. 70, D. 30 cm. Tre sokler og div. ophængslister medfølger. Brugsspor og nogle ridser/mærker.