Stengods. Rörstrand, signerad undertill. Höjd 19,5 cm. Smärre krackeleringar.
1 300 SEK | 2023-06-15 16:35 |
1 200 SEK | 2023-07-28 20:29 |
700 SEK | 2023-07-27 10:22 |
500 SEK | 2023-07-17 23:06 |
400 SEK | Startpris |