Glaserat stengods med oxblodsglasyr. Royal Copenhagen, nr 2757, signerad undertill. Daterad Anno Domini MCMXXVI (1926). Höjd 23 cm.
3 400 SEK | 2023-06-15 16:53 |
3 200 SEK | 2023-07-28 20:37 |
2 400 SEK | 2023-07-27 10:24 |
1 000 SEK | 2023-06-29 11:40 |
400 SEK | Startpris |