Buede ben med sko og hjul af metal, skuffe på hver langside.
L. 135. B. 60, H. 44 cm.
Brugsspor, småridser.
Proveniens: Hotel d'Angleterre
36998 | 375 DKK | 2023-07-12 09:18 |
22370 | 350 DKK | 2023-07-05 23:20 |
350 DKK | Start price |