Fremstillet hos Fritz Hansen ca. 1940'erne. Med mærkat under sædet. SH. 47 cm. Fremstår med brugsspor, skrammer og ridser. (4)
20118 | 850 DKK | 2023-08-02 19:29 |
34021 | 800 DKK | 2023-08-02 16:49 |
4357 | 750 DKK | 2023-07-19 10:34 |
2146 | 700 DKK | 2023-08-01 12:35 |
36061 | 450 DKK | 2023-07-13 09:08 |
400 DKK | Start price |