Patinerad och brännförgylld brons. Dekor av stående kvinna med trumpet och bok. Urtavlan märkt "LEDURE BRONZIER REMOND Hr". Pendel finns. Ytslitage, fläckar, lyra saknar några strängar. (Höjd 55, bredd 36)
7 800 SEK | 2023-09-10 11:32 |
7 600 SEK | 2023-09-10 11:26 |
7 400 SEK | 2023-09-10 10:38 |
3 800 SEK | 2023-09-08 14:24 |
3 400 SEK | 2023-09-08 13:37 |
1 600 SEK | 2023-09-07 22:53 |
600 SEK | 2023-09-07 21:58 |
500 SEK | 2023-09-07 20:21 |
100 SEK | Start price |