137159. Engelsk rejseskrin/skriveskrin af palisander med indlængninger af messing. 1886

Plakette med inskription. Indrettet med flere rum samt skuffe i siden. H. 70 cm. B. 45 cm D. 27,5 cm.
Aldersrelateret brugsspor og enkelte mangler samt defekter.

Sale No 137159

Auction closed!
19 September 2023 19:35

Unsold

Estimate 1600 DKK

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service