Plade med udtræk, reparation på udtræk. To tillægsplader medfølger begge med sarg á 60 cm, tilspidsede ben. Formgivet i 1967. Fremstillet hos Uldum Møbelfabrik. Ø 120 cm, H 73 cm. Brugsspor, ridser, skjolder. (3)
13813 | 3.600 DKK | 2023-09-20 10:39 |
34277 | 3.400 DKK | 2023-09-20 11:57 |
26376 | 2.000 DKK | 2023-09-14 09:07 |
34262 | 2.000 DKK | 2023-09-14 16:24 |
1.000 DKK | Start price |