139408. Severin Hansen for Haslev Møbelsnedkeri: Tre indskudsborde fineret med palisander (3)

Største bord, H. 52, 37, 57 cm. Brugsspor, mærker. (3)

Sale No 139408

Auction closed!
20 September 2023 19:44

Hammer price27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 600 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Estimate 1000-1200 DKK

Bidding

23528600 DKK2023-09-20 19:42
28300550 DKK2023-09-20 18:52
38892500 DKK2023-09-13 21:20
 500 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service