139627. Engelsk regiments tromme sofabord - 20. århundrede

Ramme af metal, malet med regimentsmærker og monteret med reb og kugleben. H 48 cm, Ø 81 cm. Brugsspor.

Sale No 139627

Auction closed!
10 October 2023 19:38

Unsold

Estimate 4000-5000 DKK

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 80 DKK Inc. VAT

Payment service