157. Bjørn Wiinblad: Elipseformet sofabord

Specialfremstillet sofabord af teak med indlagte kakler dekoreret med figursceneri. Signeret og dateret Bjørn Wiinblad ’77. L: 135 cm, B: 85 cm, H: 51 cm.

Varenr 31888

2 April 2016

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 10.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 8000-10000 DKK

230997.000 DKK2016-03-27 14:45
224926.500 DKK2016-04-01 19:29
159835.800 DKK2016-03-27 16:05
202644.800 DKK2016-03-20 09:56
182494.000 DKK2016-03-18 15:51
 4.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 272,