51. Bredahl: Opstilling med frugter

Flettet kurv med forskellige frugter bl.a. ferskner, druer mm. Sign. Bredahl 67.
Olie på lærred, 27 x 32 cm.

Varenr 32859

2 April 2016

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 2.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

22931.400 DKK2016-04-01 17:54
182781.300 DKK2016-04-01 23:37
21141.100 DKK2016-03-21 21:23
 1.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 272,