61. Cilius Andersen (1865-1913): En middagslur

Sign. Cilius A 1902. Olie på lærred, 50 x 42,5 cm

Varenr 27404
Placering til højre for billedreol

2 April 2016

Vurdering 4000-5000 DKK

Kvalitetsauktion 272,