33416. Johannes Hofmeister (1914-1990): Landskaber med figurer

To litografier i farver. Begge sign. Johs Hofmeister, nummereret hhv 38/150 og 111/260. Lysmål hhv. 47 x 54 og 46 x57. (2)

Varenr 33416

13 April 2016 20:31

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms