33321. Hans Hansen: Halssmykke af sterling sølv

Bestående af 5 buede led i forløb indlagt med sort emaille. Stemplet Hans Hansen. Ca. 1960. Vægt 34 g.
Proveniens: Cand mag. Gerda Kongsted Voss

Varenr 33321

13 April 2016 21:12

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 2.400 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000-1500 DKK

220112.400 DKK2016-04-13 21:08
KITKAT2.200 DKK2016-04-07 14:10
9481.700 DKK2016-04-08 00:42
182151.100 DKK2016-04-06 18:18
14899550 DKK2016-04-07 12:37
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms