31432. Antik nyrokoko kamébroche af guld samt en perlekæde

Brochen med medaljon af udskåret koral/konkylie?denne bagpå forstærket med metal. 19. årh. Perlekæde i forløb med større og mindre ældre perler. Lås af sølv. L. 55 (2)

Varenr 31432

13 April 2016 21:19

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms