32320. Kinesisk barskab med plade af onyx

Rigt udskåret og med udfoldelig top med onyx plader. Indvendigt med rum til flasker, skuffer med mere.
20. årh. H: 103, D: 45, B: 90/180

Varenr 32320

13 April 2016 21:30

Vurdering 2000-3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms