33410. Taburet i empireform

Udskåret og forgyldt. Krydsben med fødder som dyrepoter. L: 75 cm

Varenr 33410

13 April 2016 19:51

Vurdering 1800 DKK

20637900 DKK2016-04-13 19:41
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms