33411. Salonstol i Louis XVI form

Udskåret og forgyldt. Flet i ryg. H: 115 cm

Varenr 33411

13 April 2016 19:51

Vurdering 1000 DKK

20637500 DKK2016-04-13 19:43
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms