39328. Skrivemøbel af rosentræ i rokokoform

Rosentræ, intarsia i lyse træsorter, metalbeslag. 20. årh.s midte. B. 65, D.44, H.92 cm

(Fremstår låst, nøgle mangler)

Varenr. 39328

5 April 2017 20:20

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.900 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

F161.900 DKK2017-04-05 20:18
191711.800 DKK2017-04-05 20:17
223701.400 DKK2017-04-05 20:15
24180850 DKK2017-04-04 22:14
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms