41518. Otto Balle (1865-1916): Blomstrende tjørn ved Skovgaard ved Elbedal

Olie på lærred, 56,5 x 83 cm. Sign. Otto Balle. På blændramme: Er malt i Naturen i 1911 og 1912. Der er senere foretaget nogle Ændringer

Varenr. 41518

5 April 2017 20:32

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 2.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.000 DKK2017-04-04 10:52
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms