43119. Ludvig Holm (1884-1954): Landskab med mølle - Bornholm

Olie på lærred, 31,5 x 38,5 cm. Sign. Ludvig Holm. Udstillet Charlottenborg Okt. 1933

Varenr. 43119

5 April 2017 20:35

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 300 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 600 DKK

22370300 DKK2017-04-04 00:00
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning