43163. Søren Bjulf (1890-1958): Folkeliv på Gammel Strand

Olie på lærred. Sign. SC Bjulf. 62 x 85 cm

Varenr. 43163

5 April 2017 20:36

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.800 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

200761.800 DKK2017-04-05 10:13
3401.700 DKK2017-04-04 10:54
17361.200 DKK2017-03-30 12:53
99451.000 DKK2017-03-29 18:40
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms