42715. Fritz Jürgensen, Fr. Vermehren: Radering og tegning

Fritz Jürgensen: Soldat, garder og kvinde, usign. Lysmål 17,5 x 14 cm samt blyantstegning af et æsel, usign. betegnet på passepartout Fr. Vermehren, bladmål 12,5 x 12,8 cm

Varenr. 42715

5 April 2017 20:36

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning