42218. Ubekendt kunstner: Eksteriør med brønde og vejalter i bjergrigt landskab. Der bedes og samtales

Olie på lærred, 76,5 x 63,5 cm. Usign.

Varenr. 42218

5 April 2017 20:37

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms