41517. Janus la Cour (1837-1909): Hytte på bakketop - måneskinsnat

Olie på lærred, 56 x 85 cm. Sign. J. la Cour 1884 (kraftig rensning i visse områder)

Varenr. 41517

5 April 2017 20:37

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 2.400 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

3402.400 DKK2017-04-04 10:54
 2.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms