42770. Johann Adolf Kittendorff (1820-1902): Parti fra Dyrehaven og Ko på vej (2)

Akvareller, rammemål 17 x 19 cm og 16,5 x 18,5 cm. Begge sign. JA Kittendorff

Varenr. 42770

5 April 2017 20:38

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms