43071. Ferdinand von Kobell (1740-1799): Hvil under høstarbejde

Tusch, 17 x 15 cm, Sign. og dateret 1770

Varenr. 43071

5 April 2017 20:40

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning