43013. Seks franske kobberstik: Portrætter

18. årh. Forskellige kunstnere. I forskellige forgyldte rammer. Rammemål omkring 32 x 45 til 48 x 41cm

(Et revnet glas, beskårede)

Varenr. 43013

5 April 2017 20:42

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 500 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

X3ETNC500 DKK2017-03-29 18:17
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms