43194. Christian Benjamin Olsen (1873-1935): Skoleskibet Ingolf på Københavns Red

Olie på lærred. Sign. Chr. Benjamin-Olsen. 33 x 49 cm

Varenr. 43194

5 April 2017 20:43

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 2.400 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

247022.400 DKK2017-04-05 20:38
 2.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms