43196. Ubekendt kunstner, 19. årh.: Lyngby Mølledam i Lyngby

Olie på lærred. 34 x 44 cm.

Varenr. 43196

5 April 2017 20:44

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK 1.400 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

26751.400 DKK2017-04-05 11:13
246631.300 DKK2017-04-05 20:41
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms