42866. Wilhelm Ferdinand Xylander (1840-1913): Kystparti - i horisonten damp- og sejlskibe

Olie på lærred, 30 x 51 cm, sign. Xylander

Varenr. 42866

5 April 2017 20:45

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

3401.000 DKK2017-04-04 10:56
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms