43046. Budha af forgyldt træ

Stående Buddha på lotus, udskåret og forgyldt træ med røde og grønne glasflusser. Ca. 1900.
Højde eksl. sokkel 150 cm

(Afskalninger)

Varenr. 43046

5 April 2017 20:47

Vurdering 10000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms