43220. Meissen: Tea Caddy

Manganfarvet dekoration i form af blomsterbuketter. 18. århundrede. H: 13,5 cm (skår på kant af låg)

Varenr. 43220

5 April 2017 21:08

Vurdering 1000 DKK

262500 DKK2017-04-02 21:51
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning