41806. Sofabord, palisander

Lige firkantede ben og sprosser. Plade med palisanderfinér i rektangulære stykker. 20. årh.
159 x 62 cm, H. 51 cm. Cites certifikat medfølger

Varenr. 41806

5 April 2017 19:31

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning