43120. Poul S. Nielsen (1920-1998): Opstilling med lampe, vase og frugter

Olie på lærred, 70 x 80 cm, sign. monogram

Varenr. 43120

5 April 2017 19:47

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 2.800 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

215472.800 DKK2017-04-04 15:34
3402.600 DKK2017-04-04 10:46
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms