42617. Lars Gösta Lundberg (1938-): Litografi

1/20 Signeret og dateret 1962, lysmål, 33 x 53 cm.

Varenr. 42617

5 April 2017 19:48

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning