42852. Jack Kampmann (1914-1989): Huse, i forgrunden personer

Litografi, rammemål 57,5 x 69 cm. Sign. Jack Kampmann 90/260

Varenr. 42852

5 April 2017 19:49

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK 275 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 400 DKK

23815275 DKK2017-04-05 19:46
24044250 DKK2017-04-05 16:03
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms