43106. Niels Reumert (1949), litografi

Komposition. Sign. Niels Reumert 91. 72/200.
Rammemål: 63,5 x 76,5 cm

Varenr. 43106

5 April 2017 19:50

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 400 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23695400 DKK2017-03-29 14:02
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning