42991. Anne Just (1948-2009): Fra Haven i Hune

Olie på lærred, 30 x 40 cm. Sign. Anne Just på forside og Anne Just Hune 2008

Varenr. 42991

5 April 2017 19:53

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 2.600 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

213662.600 DKK2017-04-05 19:51
 2.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms