42410. Christian Aigens (1870-1940): Pige ved vindue

Interiør med kakkelovn og dækket bord. Olie på lærred, sign. Chr. Aigens. 89 x 100 cm

Varenr. 42410

5 April 2017 19:56

Vurdering 1400 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning