43205. Jens Birkemose (f. 1943), Komposition, litografi

Sign. og nummereret 62/80. Bladmål 126 x 100 cm.

Varenr. 43205

5 April 2017 20:00

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

41651.000 DKK2017-04-05 11:57
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms